درباره ما

 

با توسعه ی چشمگیر فروش تلفن های همراه در بازار ایران، نیاز به شرکت های توزیع کننده این محصول و همچنین  ارائه دهنده خدمات پس از فروش که متعهدانه درجهت رضایتمندی مصرف کنندگان نهایی بکوشند بیش از پیش  احساس می شود.
امروزه کیفیت استاندارد کالا به عنوان حقوق مشتری و از مهمترین وظایف شرکت های ارائه دهنده کالا محسوب می گردد و ارائه خدمات پس از فروش در قالب استانداردهای هر بازار ضامن حفظ این کیفیت برای مشتریان نهایی می باشد.
 شرکت اسپینانس تجارت نیکان (نیکان سرویس) با سیاست به کارگیری افراد با سابقه و مجرب در تمام بخشها در صدد است تا ضمن ایجاد بستری مناسب برای توزیع آسان و یکپارچه محصولات تحت ضمانت خود بهترین خدمات پس از فروش را برای مصرف کنندگان نهایی خود مهیا نماید. .
ما نهایت تلاش خود را به کار میگیریم تا ارائه خدمات برتر برای تمام مشتریانی که از کالاهای تحت ضمانت نیکان سرویس استفاده می نمایند در اقصی نقاط ایران صورت پذیرد..
کلیه محصولاتی که توسط ما و تحت ضمانت نیکان سرویس توزیع می گردند یقینا تنها از مبادی رسمی کشور وبا اخذ کلیه مجوزها از سازمان ها و ارگان های ذیصلاح وارد کشور شده است..

ما در شرکت اسپیناس تجارت نیکان  جهت جلب رضایت خاطر مشتریانمان  راه سختی را پیش رو داریم و رسیدن به این جایگاه والا و برتر در بازار ایران با تلاش ما و پشتیبانی شما مشتریان عزیز میسر خواهد شد.

ما به نیروی شگفت انگیز مدیرانمان در این سرزمین ایمان داریم . 

 

تماس بگیرید !
مسیریابی شرکت